Х Міжнародний Економічний Форум

«Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє»

Міжнародний Економічний Форум, що традиційно проходить на Львівщині у жовтні став дискусійною платформою для лідерів східноєвропейських держав і обговорення політиками, економістами, фінансистами, інвесторами і бізнесменами ключових питань для майбутнього України і Східної Європи. В рамках Форуму презентуються важливі для України і регіонів інвестиційні проекти та інноваційні технології.

Х Ювілейний Економічний Форум «Транскордонне співробітництво. Погляд в майбутнє»  проводиться під патронатом Президента України Віктора Федоровича Януковича. Його метою є презентації нових економічних міжнародних ініціатив у сфері транскордонного співробітництва, а також обговорення проблем і перспектив  регіонального розвитку та транскордонної співпраці в широкому міжнародному контексті.

Головні теми доповідей стосуватимуться питань нової економічної політики, конкурентноздатності та інновацій, регіонального розвитку і стратегічних інфраструктурних проектів.

Учасниками Форуму будуть керівники держав Східної Європи, регіональні лідери, провідні експерти, інвестори та бізнесмени.

Офіційний сайт форуму: http://www.lvivforum.com.ua

Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті Перегляди
1 Заходи в рамках форуму 3110
2 ДОПОВІДАЧІ 7796
3 Програма Форуму 2884
4 Оргкомітет 3203